e Okul Öğretmen Girişi 2019

e okul öğretmen giriş ekranı 2019, İlkokul ortaokul ve Lise öğretmenleri için e okul not giriş ekranı, e-okul hızlı ders notu girişi…

Okulların kapanmasına az bir zaman kaldı ve tüm öğretmenler son sınavlarını yaparak e okula not girişi yapacaklar. E-Okul not girişi için öğretmen e-okul giriş ekranı…

e okul öğretmen girişi 2019

e Okul Öğretmen Girişi Diğer Siteler

e-okul bilgi sistemine öğretmen ve kurumlar için farklı girişler de mevcut. MEB öğretmenleri artık tek şifreyle hem e okul hem mebbis e girebiliyor. Bunun için öncelikle mebbis hesabınıza girmeniz gerekiyor.

mebbis öğretmen girişi 2019

MEBBİS girişi yaptıktan sonra e-okula giriş yapmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki gibi e okul logosuna tıklamanız. Yani mebbis şifresi ile eokula giriş yapabilirsiniz.

e Okul Açılmıyor 2019

eokul öğretmen girişi yapmak isteyen öğretmenler e okula bazı durumlarda erişemiyor. Peki e okul açılmıyorsa nasıl not girişi yapacaklar.

Özellikle karne haftası öğretmenlerin not girişleri esnasında e okul yoğunluk nedeni ile açılmayabiliyor. Böyle durumlarda e okula gece geç saatlerde yoğunluğun az olduğu saatlerde girmesi önerilir.

e Okul Öğretmen Giriş Sayfası

e-okul Öğretmen giriş sayfasında yapılacak iş ve işlemler

– Okul Öncesi Çocuk İşlemleri
– İlkokul-Ortaokul Kurum İşlemleri
– İlkokul-Ortaokul Öğrenci İşlemleri
– Ortaöğretim e-KayıtSınav İşlemleri
– Şifre Değişikliği
– Kullanıcı Güvenlik Açıklamaları
– Rapor Listesi
– e-Okul Kullanıcı Kılavuzu
– e-Okul İletişim Bilgileri
– Sistemden Çıkış

e Okul Kurum İşlemleri

e-Okul Hızlı Ders Notu Girişi

e okul girişi yapan öğretmenler İlkokul-Ortaokul Kurum İşlemleri menüsünden HIZLI DERS NOTU GİRİŞİ bağlantısını tıklayarak hızlı ders notu girişi yapabilirler.

e Okul Öğrenci İşlemleri

e okul öğrenci işlemleri menüsünden öğretmenler; öğrencileri sol menüde bulunan ‘Hızlı Öğrenci Arama’ bölümünden okul numarası veya T.C. kimlik numarası girerek arayabilir…

 • Öğrenci Arama
 • Sınıf Şube Öğrenci Sayıları
 • Sınıf Şube Öğrenci Sayıları
 • Şube Listesi
 • Künye Defteri Şube Listesi
 • Öğrenci Not – Puan Dökümleri
 • Fotoğraflı Öğrenci Listesi
 • Öğrencinin Aldığı Belgeler

e Okul Şifre Değişikliği

e okul sistemine giriş yapan öğretmenler e okul şifresini değiştirebilirler. Eğer e okul şifrenizi değiştirmek istiyorsanız e okul şifre değişikliği menüsünü kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Yukarıda resimde gördüğünüz gibi açılan sayfadan not giriş yapacağınız sınıfı, dersi ve not girişi için 1.Sınav, 2.sınav, 1.proje, 2.porje ve Ders Etkinliklerine katılımdan uygun olanları seçerek not girişi yapabilirsiniz.

e Okul Öğretmen Girişi ve Veli Girişi

eOkul Girişi için e-okul.meb.gov.tr sitesine girdiğinizde iki ekran karşınıza çıkacaktır. e okul hem öğrenci/veliler için hem de öğretmenler/kurumlar için giriş ekranı mevcuttur.

e okul veli bilgilendirme sistemi giriş 2019

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi Sol taraftaki e okul öğretmen girişi sağ taraftaki ise e okul Veli giriş ekranıdır. Öğretmenler eokula girmek için sol formu, öğrenciler ve veliler ise sağ formu kullanmak zorundadır.

Öğretmen EOkul Girişinde öğretmenlerden istenen bilgiler;

 • Resimdeki Rakamlar
 • Kullanıcı Adı
 • Şifre

E okul girişinde istenen Kullanıcı Adı kurumlar için kurum kodu, öğretmenler için ise T.C. Kimlik No dur. Şifre ise okul müdürlüğü tarafından verilen şifrelerdir.

E okul şifresini unutan öğretmenler e okul şifresini okul müdürlüğünden talep edebilir.

e Okul’a giriş için e-devlet girişi de kullanılabilir. e devlet şifrenizle sisteme giriş yaparak e okula ulaşmanız mümkün.

e Okul Öğretmen Girişi ile ilgili detaylı bilgiyi sizler için bu sayfada topladık. e-okul giriş sayfası hakkında sorularınızı yorum bölümünden yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum giriniz!
Lütfen adınızı giriniz