Gmail Hesabı Aç, Gmail E Posta Adresi Al

gmail hesabı açma 2020

Bir çok öğrencimiz e-posta adresi almak için google da arama yapıyor. Öğrencilerimiz için en çok tercih edilen e-posta adreslerinden gmail hesabı almayı anlatacağız. Yazımızın devamında ücretsiz gmail e posta adresi almanız için adımları anlattık. İşte gmail hesabı açma işlemi…

Gmail Hesabı Açma

Gmail Giriş Yapmak İçin TIKLA >>>

Google sitesinin sunduğu gmail ile hem google hesaplarınıza giriş yapabiliyorsunuz hem de mail servisini kullanarak e-posta atabiliyorsunuz. İşte google gmail hesabı oluşturma yöntemi.

Öncelikle gmail için google.com sitesine giriyoruz. Sağ üst köşede Gmail yada Oturum Aç butonuna tıklıyoruz. (Görsel 1)

gmail aç gmail hesabı al

Daha sonra çıkan ekranda oturum açma ekranı çıkacak karşımıza. Mevcut e-posta adresimiz olmadığı için giriş yapamıyoruz. Bunun için yeni bir e-posta adresi alacağız. Altta bulunan resimde gördüğünüz gibi DAHA FAZLA SEÇENEK linkine tıklayacağız. (Görsel 2) gmail aç gmail hesabı al

Daha fazla seçenek” linkine tıkladığımızda “Hesap Oluştur” linkine tıklıyoruz.

Açılan sayfada karşımıza e-posta hesabımız için doldurmamız gereken form gelecek. gmail al gmail hesabı aç e posta kur

Yukarıda gördüğünüz gibi formu doldururken “Kullanıcı adınızı seçin ” bölümüne e-posta adresimiz ne olsun onu yazıyoruz. Eğer daha önce alınmış ise resimdeki gibi “Bu kullanıcı adı alınmış, başka bir tane deneyin” uyarısı verecektir. Siz de uygun olan yani müsait olan gmail hesabını seçebilir yada yeniden başka bir kullanıcı adı yazabilirsiniz.

Gmail hesabı oluştururken en çok dikkat edeceğini konu “Şifre Oluşturma”. Formdaki şifre oluşturun bölümüne aklınızda kalacak fakat kolay olmayan bir şifre yazacaksınız. Şifre oluştururken dikkatli olun hesabınız çalınmasın.

Ayrıca gmail açma formunda Cep Telefonu ve Mecut E-Posta Adresiniz kısmını doldurmanız gmail hesabınızın güvenliği için önerilir.

Formu doldurduktan sonra “Sonraki Adım” butonuna tıklıyoruz ve gmail hesabımız açıldı. Artık bir gmail hesabı açtık ve kullanabiliriz. Yukarıda ilk girdiğimiz google.com sitesinden Gmail menüsüne tıklayarak gmail girişi yapabilir ve eposta adresini kullanabiliriz.

Gmail açma, gmail hesabı oluşturma konusunda yaşadığınız problemleri YORUM bölümünden yazabilirsiniz.

Eposta oluşturmak için hotmail hesabı almak için tıkla >>>

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here