Taşeron Kadro Sınavı Soruları

taşeron kadro sınavı soruları

Taşeron Kadro Sınavı Soruları… Taşeron işçilerin girecekleri kadro sınavında hangi sorular sorulacak? Sınavda kaç soru olacak? Kadro sınavı ne zaman? İşte tüm detaylar…

Binlerce taşeron işçi kadroya geçmek için başvuru yapmış ve kadro başvuruları sonuçlanmıştı. Şimdi başvuruları kabul edilen işçiler ne zaman sınava gireceklerini ve sınavda kaç soru sorulacağını merak ediyor.

Taşeron Kadro Sınavı Soruları

Taşeron işçiler 3 Mart tarihinde sınava girecek ve  sınavda çalışanlara kendi işleri ile ilgili konulardan sorular sorulacak.

  • İşçiler hem yazılı hem de sözlü sınava girecekler…

Kadroya geçmek isteyen taşeron işçiler ilk sınavda yazılı sınava girecek ve yazılı sınav, sınav kurulu tarafından 100 üzerinden değerlendirilecek. Kadro sınavda başarılı sayılmak için en az 50 puan almak gerekiyor.

İkinci sınavda ise işçiler sözlü sınava girecekler. Sözlü ve uygulamalı sınavlarda adaylar “başarılı” ya da “başarısız” olarak belirlenecek. Aynı anda hem yazılı hem sözlü sınav yapılması durumunda, yazılıdan 50 puan alınmasının yanı sıra sözlüden de “başarılı” olunması gerekecek. Sınavda başarılı veya başarısız olanlar, kurumun internet sitesinden duyurulacak.

Taşeron Kadro Sınavı Ne Zaman?

  • Taşeron Kadro Sınavları 3 Mart-22 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacak.

Taşeron Kadro Sınavı Sonuçları

Sınav sonuçları 23 Mart 2018 tarihinde açıklanacak. Peki kadro sınav sonuçları nereden açıklanacak? İşçiler kadroya geçip geçmediğini nasıl öğrenecekler?

  • Adaylar sınav sonuçlarını kurum internet sitesinden öğrenebilecekler.

23 Mart 2018 tarihinde sonuçlar açıklanacak ve 23 Mart-26 Mart 2018 tarihleri arasında itirazlar yapılabilecek. 27-31 Mart 2018 tarihlerinde ise kesin listelere açıklanacak ve taşerondan kadroya geçenler belli olacak…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here